Siłownia ,,ENDORFINA".

W ramach Promocji zdrowia oraz zwiększania świadomości dotyczącej aktywności fizycznej i jej wpływu na zdrowie i ciało, wybraliśmy się z naszymi uczniami do Klubu sportowego ENDORFINA w Ozorkowie.

Większość uczniów, po raz pierwszy korzystało z tej formy rekreacji ruchowej. Zachwycali się wszystkim co było w zasięgu ich wzroku. Podekscytowani i pełni zapału wykonywali wszystkie proponowane im ćwiczenia, które dostosowywane były do ich postury i masy ciała.

Dziękujemy Panu Adamowi Karczewskiemu za wsparcie naszej Placówki, za czas, który poświecił naszym dzieciom by wytłumaczyć im jak funkcjonuje klub, jak w bezpieczny sposób korzystać ze sprzętów, które się w nim znajdują. Za informacje dotyczące zmian sposobu odżywiania, które warunkują uzyskanie pozytywnych efektów ćwiczeń.

Autorzy: Katarzyna Błaszczyk-Baranowska, Magdalena Kaźmierczak, Eliza Sawkiewicz, Dorota Żarczyńska.