Dzień Dyni.

31 października w naszej szkole po raz pierwszy obchodziliśmy Dzień Dyni. Nauczyciele prowadzący zajęcia kulinarne zapoznali uczniów OET i klas PDP

z historią tego warzywa oraz wartościami zdrowotnymi, jakie wnosi do organizmów jej spożywanie. Wykonali również dyniowe babeczki, którymi poczęstowali wszystkich uczniów ze szkoły.

W Święto Dyni uczniowie przynieśli do szkoły różnorodne dynie i założyli na siebie elementy garderoby w kolorze pomarańczowym.

Dzień Dyni pozwolił wszystkim zapoznać się z różnorodnością dyń i wzbogacił wiedzę na ich temat. To był dzień był pełen wrażeń i radości, a także uczty dla podniebienia.

Autorzy: Katarzyna Błaszczyk – Baranowska, Magdalena Kaźmierczak, Dorota Żarczyńska