Szkolny konkurs recytatorski

12 kwietnia 2024roku w naszej szkole odbyła się czwarta edycja szkolnego konkursu recytatorskiego.

Tegoroczny konkurs odbywał się pod hasłem ,,Przyjaciele Ziemi”.

Uczniowie przygotowali do recytacji wiersze związane z ekologią i ochroną środowiska naszej planety.

Jak zwykle naszemu konkursowi towarzyszyło wiele emocji a także artystyczna trema, która opuściła uczestników dopiero po prezentacji wierszy. Kiedy szanowna komisja oceniała występy uczniów wszyscy obejrzeli filmy edukacyjne związane z tematem naszego spotkania, film pt. ,,Planeta Ziemia – piękno naszej planety” oraz bajkę pt.,,Ekologiczny dom”.

Mistrzem recytacji 2024r. został – Mateusz Czarnecki.

Zwycięskie miejsca to:

I miejsce - Amelia Łoś i Karena Skowrońska

II miejsce – Daniel Twardowski i Artur Michalak

III miejsce – Eliza Twardowska i Julia Mikołajko.

Wyróżnienia zdobyli: Oliwia Łaska, Wiktoria Suligowska, Maciej Szmigiel i Szymon Mikołajko.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Autorzy: Mariola Grzesińska, Dorota Żarczyńska, Ewa Mrozik