Wyjazd pociągiem do Łęczycy.

W piątek 01 marca 2024 roku uczniowie z oddziałów A i F wybrali się na przejażdżkę pociągiem. Tego dnia była piękna pogoda więc, wycieczka do sali zabaw ,,Fantazja” w Łęczycy okazała się dla uczniów trafną niespodzianką. Chłopcy nie mogli doczekać się, kiedy wyruszymy, tym bardziej, że większość z uczniów jechała pociągiem po raz pierwszy. W pociągu "Mali podróżnicy" zostali zapoznani z zasadami panującymi w miejscu publicznym i prawidłowym zachowaniem się w środkach komunikacji.

Na miejscu, w figloraju czekało na nas mnóstwo atrakcji w postaci piłeczek w basenie, drabinek, zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych oraz mnóstwo różnych pojazdów. Ciężko było nam wracać do szkoły. Drogę powrotną pokonaliśmy również pociągiem. Szkoda tylko, że czas w pociągu tak szybko nam upłynął, moglibyśmy tak jechać i jechać……. .

Czekamy na kolejny przejazd pociągiem.

Autor: Magdalena Kaźmierczak, Eliza Sawkiewicz